Pages Menu
Categories Menu

Green Peel Protseduurid

GREEN PEEL® HERBAL PEELENG – ТAIMNE KOORIMINE

“Uus nahk vaid 5 päevaga” – see on lubadus, mille dr Christine Schrammek andis enam kui 50 aastat tagasi. Juba rohkem kui pool sajandit on GREEN PEEL® taimse koorimise meetod aidanud naisi kogu maailmas, kellel on väsinud nahk, et muuta see taas siledamaks, puhtamaks ja säravamaks.

Koorija on segu kaheksast maitsetaimest, sisaldades aktiivseid ensüüme, vitamiine ja mineraale. Selline ainulaadne taimne kombinatsioon koorib nahka ning lisaks stimuleerib ka naha vereringet, mis annab nähtavaid tulemusi juba pärast esimest protseduuri.

GREEN PEEL® Herbal koorimise protseduuri viivad läbi ainult koolituse läbinud kosmeetikud ilusalongides ja -kliinikutes.


CLASSIC – NAHA UUENDAMISEKS

green-peel-classic CLASSIC – kõige esimene ja kõige “klassikalisem” kõikidest GREEN PEEL® taimsete koorimise valikutest. Pärast spetsialisti põhjalikku hinnangut nahale, valitakse sobiv hooldus ja algab esimeseks protseduuriks ettevalmistumine. Ravimtaimedest koosnev segu hõõrutakse nahale intensiivsete masseerivate liigutustega, mis aktiviseerib naha puhastuse protsessi. Tulemust võib hinnata juba 4-5 päeva möödudes. Parim tulemus on võimalik saavutada protsduurijärgse koduse järelhoolduse tulemusel – kosmeetik pakub teile selleks sobivaid Dr.Schrammeki tooteid.
Koorimise kinnistamiseks ning parima tulemuse tagamiseks viib kosmeetik viie päeva möödudes läbi spetsiaalse protseduuri, mille eesmärgiks on kiirendada naha taastumist ja aitab vähendada ülitundlikkust. Sõltuvalt nahaprobleemist, võib koorimise kordamine olla vajalik.


ENERGY – NAHA STIMULEERIMINE

green-peel-energy GREEN PEEL® ENERGY koorimise protseduur tagab naha loomuliku bioloogilise stimulatsiooni tänu ravimtaimede aktiivsele toimele. ENERGY koorimine sobib ideaalselt kombineeritud nahatüübile ja vanusega seotud pigmentatsioonihäirete korral. Kõige paremat tulemust on võimalik näha pärast mitme järjestikuse protseduuri läbimist.


FRESH UP – SINU SÄRAV NAHK

green-peel-freshFRESH UP koorimise protseduur annab nahale kohese sära ja värskuse. See protseduur stimuleerib vereringet ja parandab naha ainevahetust. Nahk muutub siledaks ja ühtlaseks.

GREEN PEEL – FRESH UP – Diskreetne protseduur – kohene sära


Meie sasvutused

GREEN PEEL toodete tõhusus on tõestatud tänapäeva tunnustatud teadlaste poolt.


Kosmeetikute №1 valik

GREEN PEEL® koorimistoodete populaarsus ei põhine mitte ainult teadlaste poolt läbiviidavate teadustööde põhjal. GREEN PEEL toodete erakordne kvaliteet ja tervendav mõju märgiti ära ka Kosmeetikute Liidu poolt.
Aastal 2009 võitis GREEN PEEL® “Ilufoorumil” (Beauty Forum) parima kaubamärgi auhinna.
Aastal 2011 võitis GREEN PEEL CLASSIC esimese koha eriprotseduuride kategoorias.

alaria2